VABAD AJAD OKTOOBRIS  (06.10.2022 seisuga)

Nooruse 1a-209, Tabasalus 

Matemaatika 9-12.klass, keemia/füüsika 8-9.klass õp Märt: 

neljapäev 06.okt 13:00
neljapäev 06.okt 14:00
esmaspäev 10.okt 13:00
esmaspäev 10.okt 14:00
teisipäev 11.okt 13:00
neljapäev 13.okt 13:00
neljapäev 13.okt 14:00
esmaspäev 17.okt 13:00
esmaspäev 17.okt 14:00
teisipäev 18.okt 13:00
teisipäev 18.okt 15:00
esmaspäev 31.okt 12:00
esmaspäev 31.okt 13:00
esmaspäev 31.okt 14:00

Eesti keel, matemaatika, inglise keel 1-9.klass õpetaja Marilise:

teisipäev 11.okt 12:00
teisipäev 11.okt 13:00
teisipäev 11.okt 14:00
kolmapäev 12.okt 12:00
kolmapäev 12.okt 13:00
kolmapäev 12.okt 17:00
teisipäev 18.okt 12:00
teisipäev 18.okt 13:00
teisipäev 18.okt 14:00
kolmapäev 19.okt 12:00
kolmapäev 19.okt 13:00
kolmapäev 19.okt 17:00



Eelkooliealised, 1-4.klass eesti keel ja matemaatika // vene keel 5-8.kl  õp Maila: 

neljapäev 06.okt 13:00
neljapäev 06.okt 14:00
reede 07.okt 10:00
reede 07.okt 11:00
reede 07.okt 12:00
reede 07.okt 15:00
reede 07.okt 16:00
esmaspäev 10.okt 10:00
esmaspäev 10.okt 11:00
esmaspäev 10.okt 12:00
esmaspäev 10.okt 13:00
esmaspäev 10.okt 15:00
esmaspäev 10.okt 17:00
teisipäev 11.okt 10:00
teisipäev 11.okt 11:00
teisipäev 11.okt 12:00
teisipäev 11.okt 18:00
kolmapäev 12.okt 10:00
kolmapäev 12.okt 11:00
kolmapäev 12.okt 12:00
kolmapäev 12.okt 13:00
kolmapäev 12.okt 14:00
kolmapäev 12.okt 15:00
kolmapäev 12.okt 16:00
neljapäev 13.okt 10:00
neljapäev 13.okt 11:00
neljapäev 13.okt 12:00
neljapäev 13.okt 13:00
neljapäev 13.okt 14:00
neljapäev 13.okt 16:00
reede 14.okt 10:00
reede 14.okt 11:00
reede 14.okt 12:00
reede 14.okt 15:00
reede 14.okt 16:00
esmaspäev 17.okt 10:00
esmaspäev 17.okt 11:00
esmaspäev 17.okt 12:00
esmaspäev 17.okt 13:00
esmaspäev 17.okt 15:00
esmaspäev 17.okt 17:00
teisipäev 18.okt 10:00
teisipäev 18.okt 11:00
teisipäev 18.okt 12:00
teisipäev 18.okt 18:00
kolmapäev 19.okt 11:00
kolmapäev 19.okt 12:00
kolmapäev 19.okt 13:00
kolmapäev 19.okt 14:00
kolmapäev 19.okt 15:00
kolmapäev 19.okt 16:00
neljapäev 20.okt 10:00
neljapäev 20.okt 11:00
neljapäev 20.okt 12:00
neljapäev 20.okt 13:00
neljapäev 20.okt 14:00
neljapäev 20.okt 16:00
reede 20.okt 10:00
reede 20.okt 11:00
reede 20.okt 12:00
reede 20.okt 15:00
reede 20.okt 16:00
esmaspäev 31.okt 10:00
esmaspäev 31.okt 11:00
esmaspäev 31.okt 12:00
esmaspäev 31.okt 13:00
esmaspäev 31.okt 15:00
esmaspäev 31.okt 17:00


Eelkooliealised, 1-9. klass eesti keel ja matemaatika  õp Iris.

neljapäev 13.okt 13:00
reede 14.okt 17:30
esmaspäev 17.okt 17:00
esmaspäev 17.okt 18:00
teisipäev 18.okt 18:00
neljapäev 20.okt 19:00
reede 21.okt 17:30
laupäev 22.okt 14:00
laupäev 22.okt 15:00
laupäev 29.okt 14:00
laupäev 29.okt 15:00
esmaspäev 31.okt 17:00
esmaspäev 31.okt 18:00



Registreeru tundi, kirjuta  info@eratunnid.ee või helista tel 51 68637.